22 Temmuz 2009 Çarşamba

Denemesi Bedavaa!!

yüzük parmağı .....
Başparmak anne ve babamızı,İşaret parmağı kardeşlerimizi,Orta parmak kendimizi,Dördüncü parmak yani yüzük parmağı eşimizi,Küçük parmak da çocuklarımızı temsil ediyor...Peki, eşimizi, başka bir değişle hayatımızın aşkını temsil etmesi için neden dördüncü parmak seçilmiş. Bunu anlamak için ellerimizi kullanarak bir test yapmalıyız. Bu test için ellerimizi resimdeki pozisyondaki gibi birleştirelim.

Testin Kuralı:
Ellerimiz bu pozisyondayken uçları birbirine değen parmaklarımızı sırasıyla birbirinden ayıracağız. İki parmağı birinden ayırırken diğer parmaklar birbirinden asla ayrılmayacak...Ayrılan parmakları tekrar birleştirip sonra sıradaki parmakları birbirinden ayıracağız. Orta parmak kendimizi simgelediği için onları ayırmıyoruz.Bu şekilde yaptığınız zaman dördüncü parmaklar olan yüzük parmaklarının birbirinden ayrılmadığını göreceksiniz.Annemiz, babamız, kardeşlerimiz ve çocuklarımızla hayatın belli bir bölümünden sonra ayrılırız ama hayatımızın gerçek aşkıyla ömrümüzün sonuna kadar beraber kalırız. Dördüncü parmakların ayrılmaması bunu temsil ediyor ve bu sebeple yüzük parmağı oluyor.VE SUNUDA BILIYORMUSUNUZ? KALBE GİDEN TEK DAMAR SADECE SOL ELİMİZİN YÜZÜK PARMAGIMIZDAN GEÇİYOR...

3 yorum:

ayseyaman dedi ki...

Hemen denedim, yüzük parmaklarımı ayırmaya çalışken orta parmakların çok komik kıvranıyorlar.
Paylaşımın için teşekkürler!Çok hoş bir deneme!
sevgiler

camay dedi ki...

Oyle gercektende aysecim ,hatta zorladigin zaman agriyor,benimde cok hosuma gitti bu test..yaptiklarini coook begenen bir izleyicin olarak sunu samimiyetle soyliyebilirimki pastaciligi hakki ile yapan,hem bayan hem Turk oldugun icinde beni ayrica gururlandiran cok sevimli bi arkadasimizsin..Basarilarin devam etsin ins..

dilek dedi ki...

evlilik yuzugu o nedenle o parmaga takiliyor demekki